درباره ما

شرکت ساحل گستر بندرعباس

R 2

درباره شرکت ساحل گستر بندرعباس

شرکت ساحل گستر بندرعباس در سال 1386 به منظور همکاری با مخابرات استان هرمزگان در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فیبر نوری تاسیس گردید.

همچنین طی سالیان گذشته با همت پرسنل پویا و مشتریان ارزشمند خود که عمدتا سازمان ها و شرکت های بزرگ که شریکی مطمئن بوده اند مسیر رشد و ترقی را پیموده است.

اینک مفتخریم به پشتوانه سالها تجربه و دانش فنی نیروهای انسانی و همکاری شرکتی قدرتمند با ارائه خدمات و راهکارهای وسیعی در حوزه فیبرنوری، داده ها، امنیت و زیرساخت و شبکه، هوشمندسازی منازل، مجازی سازی و اموزش تخصصی و…بر اساس اخرین دستاوردهای تکنولوژی و استفاده از فناوری های نوین و تامین محصولات کمپانی‌های بزرگ همراه شرکای ارزشمند خود هستیم و به این همراهی میبالیم.

WhatsApp Image 2022 06 09 at 7.45.45 PM removebg preview

نظرات

از مشتریان بزرگ ما

اعضای تیم

با کارشناسان ما آشنا شوید

مدیر عامل

مجتبی ناصری زاده

مدیر اداری

فرشته ناصری زاده

کارشناس فنی

امیرحسین جابر

مدیر پروژه های شهری

یاسین زارعی

مدیر فنی

اسحاق پورطرق

کارشناس فنی

محمد عوض زاده

پشتیبان فنی

زهرا ناصری زاده

کارشناس فنی

محمد امین موذن زاده

کارشناس فنی

عبدالحمید روزبه

کارشناس فنی

حسن سالارخواه

حسابدار

یاسمن برخورداری

کارگر فنی

موسی پور زاهدی

کارگر فنی

محمد دریم

ماموریت ما

شرکت ساحل گستر بندرعباس، همواره در پی توانمند سازی و بهبود کسب و کار های مشتریان خود، با بالا بردن کیفیت اینترنت از طریق بستر سازی فیبرنوری و ارائه محصولات، سرویس ها و راهکار های مبتنی بر فناوری های نوین اطلاعات و ارتباطات با اتکا به سرمایه دانش انسانی متخصص و شرکای قدرتمند خود می باشد.

کیفیت برتر، استفاده از دانش فنی و فناوری های نوین و تعامل سازنده با مشتریان، ویژگی ممتاز شرکت بوده و خواهد بود.

این شرکت نیروی انسانی خود را به عنوان سرمایه ای با ارزش تلقی و خود را متعهد به ایجاد محیطی فعال و پویا مبتنی بر آموزش های مستمر و ارائه بسته جبران خدمت قابل رقابت با سایر سازمان های مشابه جهت تعالی و پیشرفت کارکنان، میداند.